Oferta LW-75
Rodzaj Wynajem
Województwo łódzkie
Lokalizacja Tomaszów Maz
Ulica Gminna
Liczba pokoi 2
Powierzchnia w m2 117
Piętro /Liczba pięter 1p /3
Czynsz najmu 3 100 PLN
Status aktualna
Usytuowanie jednostronne
Witryna wystawowa od ulicy
Wejście od ulicy
Liczba wejść 2
Opis szczegółowy
Do wynajęcia lokal o powierzchni 117 m2 na terenie Tomaszowa Maz. W bliskim sąsiedztwie szkoła, kościół, przedszkole. Miejsce o dużym natężeniu ruchu drogowego. Lokal znajduję się na piętrze z doskonałą lokalizacją z bezpośrednim wejściem z ulicy, bardzo dobrze wyeksponowany i widoczny . Składa się z pomieszczenia głównego oraz pomieszczenia socjalnego i toalety. Możliwość wynajęcia drugiego pomieszczenia na parterze o powierzchni 68 m2 za kwotę 1700 zł brutto.

Niewątpliwe atuty lokalu:
– możliwość dowolnej aranżacji wystroju i układu wnętrza
– duże przeszklone witryny
– prestiżowa lokalizacja

Podana cena jest ceną brutto. Wynajmujący jest płatnikiem VAT. Ogrzewanie wliczone w czynsz, woda, ścieki rozliczane oddzielnie. Prąd rozliczany na podlicznik.

Zapraszamy do obejrzenia. Celem umówienia spotkania skontaktuj się telefonicznie lub mailowo, albo odwiedź nas: TKF NIERUCHOMOŚCI

Tomaszowska Kancelaria Finansowa

I Oddział

ul. I. Mościckiego 10

97-200 Tomaszów Mazowiecki

 

Pomimo, iż Doradcy PLANET HOUSE & TKF NIERUCHOMOŚCI przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Ceny nieruchomości nie zawierają kosztów obsługi oraz aktu notarialnego. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

This slideshow requires JavaScript.