Szanowni Państwo.

Nasze biuro świadczy kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa kupna i sprzedaży nieruchomości. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci nie mają wiedzy na temat obrotu nieruchomościami, dlatego poświęcamy im maksimum czasu i uwagi – prowadzimy ich przez cały proces poszukiwań, skomplikowane formalności oraz finalizację zakupu.

Możecie być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić korzystne finansowo i bezpieczne rozwiązania. Prezentowane nieruchomości zostaną dokładnie dobrane pod kątem wymagań, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Współpracujemy z kilkunastoma bankami i jesteśmy w stanie przedstawić najlepszą aktualną ofertę na rynku.

Jako firma działamy wszechstronnie współpracując z wieloma biurami nieruchomości na terenie całej Polski, dlatego nasza skuteczność jest na wysokim poziomie. Przykładamy dużą wagę do dobrej, skutecznej promocji ofert powierzonych nam przez klientów, dlatego wszystkie ogłoszenia umieszczane przez naszą firmę są widoczna w Internecie na ponad 30 największych portalach ogłoszeniowych, czyli dostęp do nich codziennie ma kilka milionów potencjalnych klientów.

Tomaszowska Kancelaria Finansowa sp z o.o. jest firmą, która stawia na ciągły rozwój, korzystając z potencjału jaki tworzą ludzie pracujący w firmie, chce stworzyć jedną z największych sieci biur nieruchomości działających na terenie całej Polski.

Posiadamy stosowne licencje zawodowe oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC. Stale doskonalimy swój warsztat przez uczestnictwo w wielu szkoleniach zawodowych i branżowych, ponieważ zależy nam na stałym podnoszeniu swoich kwalifikacji.

Nasze usługi świadczymy odpłatnie. Ceny ustalamy indywidualnie z Klientem. Minimalny koszt obsługi stanowi 3% ceny oferowanej nieruchomości. Oferty oznaczone “0% prowizji dla kupującego” dotyczą wybranych nieruchomości.
Szczegółowy cennik dostępny w Biurze Nieruchomości.