Oferta LW-78
Rodzaj Wynajem
Województwo łódzkie
Lokalizacja Tomaszów Maz
Ulica Pl.Kościuszki
Rodz. budynku biurowiec
Liczba pokoi 2
Powierzchnia w m2 670
Piętro parter
Czynsz najmu 14 400 PLN
Status aktualna
Usytuowanie jednostronne
Witryna wystawowa długa
Wejście od ulicy
Liczba wejść 2
Opis szczegółowy
Oferuję do wynajęcia budynek w rewelacyjnej lokalizacji Tomaszowa Maz- samo centrum – bezpośrednio przy Placu Kościuszki o łącznej powierzchni ok 840 m2.
Obiekt z dużymi witrynami o doskonałej ekspozycji i idealnym dojeździe, z miejscem parkingowym przed lokalem( strefa płatnego parkowania).
Parter o profilu handlowo-usługowym, składa się z pomieszczenia frontowego i zaplecza 320m2 oraz oddzielnego pomieszczenia o powierzchni 170 m2. Pierwsze piętro zajmuje duża sala o łącznej powierzchni 300 m2. Do zaadoptowania nadaje się również dodatkowe pomieszczenie na I piętrze o powierzchni ok 70 m2 z możliwością osobnego wejścia.Lokal idealnie nadaje się na centrum dystrybucyjne, market spożywczy, fitness club, handel, siedzibę firmy, fast-food czy restaurację.Istnieje możliwość wynajęcia każdego lokalu z osobna. Wszystkie warianty do uzgodnienia.Cena za poszczególne powierzchnie do uzgodnienia. Cena wyjściowa 30 zł brutto za m2.

Więcej informacji pod nr tel bądź w siedzibie biura: TKF NIERUCHOMOŚCI
Tomaszowska Kancelaria Finansowa

I Oddział
ul. I. Mościckiego 10
97-200 Tomaszów Mazowiecki

II Oddział
ul. Partyzantów 4
97-200 Tomaszów Mazowiecki

strona internetowa

Pomimo, iż Doradcy TKF NIERUCHOMOŚCI przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Opłaty wg liczników CO, prąd, woda
Stan lokalu bardzo dobry
Okna PCV
Powierzchnia użytkowa [m2] 670
Czynsz najmu brutto /m2 18 PLN
Liczba pomieszczeń biurowych 0
Liczba pomieszczeń socjalnych 0
Liczba pomieszczeń sanitarnych 0
Inne

 

This slideshow requires JavaScript.